Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Rekrutacja 2017/18
  Szkoła Podstawowa
  Prezentacja - oferta SP
  Liceum Ogólnokształcące

Aktualności:
  Zastępstwa

Rok wolontariatu
  Nasze działania

Historia szkoły:
  Historia
  Z życia szkoły
  Siła 1% dla szkoły
  Osiągnięcia uczniów
  Galeria 2016/2017
  Galeria 2015/2016
  Galeria archiwum

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Grono Pedagogiczne
  Samorzad Uczniowski
  Zarząd Rady Rodziców
  Administracja i Obsługa

Organizacja szkoły:
  Plan lekcji
  Podręczniki
  Dzwonki
  Zajęcia dodatkowe
  Dni wolne od zajęć

Artykuły:
  Ognisko Patriotyczne
  "Z PIEŚNIĄ PRZEZ POKOLENIA"

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Program profilaktyki
  Wymagania edukacyjne
  Projekt Edukacyjny
  Zgoda na wycieczkę
  LOGO Szkoły

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Pielęgniarka
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Twórczość uczniów
  II Koktajl ARTystyczny
  "Odyseusz"-komiks
  "Autorytet"-prezentacja
  "Bądź blisko ŚDM"
  Kopciuszek XXI wieku

Grafika komputerowa
  "Pierwsza FIRMA"
  STOP dopalaczom
  Strony www
  Konkurs ŚDM
  Animacje komputerowe

Filmy YouTube
  AVE na YouTube
  AVE POWER 2016
  II Koktajl ARTystyczny
  Spektakl "DZIADY"
  Kopciuszek XXI wieku
  Chór Rodzinka.Ave
  Zajęcia z WF - Fitness
  Mikołajki 2016 w AVE

  Pilotaż Sukcesem...
 
  Oferta - Wynajem sal
 
  Stowarzyszenie Pro Ave

  Kino Śnieżka
  Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Witamy

Witamy

,,Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie...''

                                                                                                                                        Jan Zamoyski
"Paintball i inne gry zespołowe" - wycieczka do Krakowa 15.05.2017

15 maja uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Najpierw udaliśmy się do parku trampolin GOJUMP. Na początku była rozgrzewka z trenerem a potem rzuciliśmy się w wir zabawy. Były tam różne atrakcje, baseny z piankami, park ninja i trampoliny. Po godzinie wspaniałej zabawy pojechaliśmy na poligon laserowy ZOLTAR. Zostaliśmy podzieleni na grupy. Najpierw na poligon udali się chłopcy, potem dziewczyny. Miejsce to było niesamowite. Podczas gry mogliśmy się znaleźć w różnych światach między innymi w Warszawie z 1944 roku, szpitalu wojskowym, międzygwiezdnym statku kosmicznym czy opuszczonej stacji metra. Po tak wyczerpującym dniu udaliśmy się na zasłużony posiłek do McDonalda. Po powrocie do Rabki byliśmy strasznie zmęczeni, ale szczęśliwi.

 

Weronika Korpak i Sara Rubiś kl.1a
 LAUREAT Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego 2016/2017

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy IB Gimnazjum im. Świętej Rodziny Krzysztof Ligarski w roku szkolnym 2016/2017 zdobył TYTUŁ LAUREATA Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego "Od algorytmu do programu".


Etap rejonowy: 16 lutego 2017 r. podczas 90 minutowej pracy przy komputerze Krzysztof rywalizował z 258 uczestnikami ze 149 małopolskich szkół. Etap rozgrywał się równocześnie  w 36 pracowniach szkolnych na terenie całego województwa.

Etap wojewódzki:
28 kwietnia 2017 r. podczas 120 minutowej pracy on-line w Zespole szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie uczeń zmierzył się z 97 uczestnikami konkursu.
Uczniowie podczas etapu wojewódzkiego musieli wykonać dwa zadania:

Zadanie 1 Arkusz można było uzyskać max. 30 punktów - średnia za zadanie wyniosła 16,53 ptk.  Krzysztof zdobył 27 punktów.

Zadanie 2 Logo / C++ (max. 38 ptk.) - średnia za zadanie 19,2 ptk. Krzysztof uzyskał 32 punkty.

Razem za Zadanie 1 i 2 nasz uczeń otrzymał 59 punktów co stanowi 86,76%.


Kraków  AGH KATEDRA INFORMATYKI: 15 maja 2017 r. Wręczenie Tytułu LAUREATA. Ostatecznie Krzysztof zdobył V MIEJSCE spośród wszystkich uczestników konkursu.

clapGRATULACJE DLA KRZYSZTOFAclapOrganizatorzy a wśród nich: Przewodniczący Komisji Wojewódzkiej Konkursu p. Jan Pawłowski, przedstawiciel małopolskiego kuratorium oświaty Koordynator ds. innowacji w edukacji p. Marcin Janeczek, Prezes oraz Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego pogratulowali osiągnięć, cierpliwości, zapału a przede wszystkim pasji, która sprawia że po sukces zmierza się pewniejszym krokiem - wszystkim laureatom, rodzicom i nauczycielom życzyli dalszych sukcesów.

Przed uroczystym wręczeniem nagród i tytułów laureatom i podziękowań nauczycielom p. dr inż. Marta Ciesielka prowadziła wykład pt. "Uczeń XXI WIEKU". Po zakończeniu uroczystości, uczestnicy konkursu wraz z rodzicami i nauczycielami zwiedzili wszystkie pracownie informatyczne WYDZIAŁU INFORMATYKI AGH.

 

hmm!W PRZYSZŁYM ROKU DO GRONA STARTUJĄCYCH W KONKURSIE OBIECALI yesDOŁĄCZYĆ KOLEJNI UCZNIOWIE - SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-)


opiekun Konkursu Informatycznego: Marta Tabaszewska-Bochnar


Wizyta w Radio Kraków

10 maja 2017 roku (tj. środa) uczniowie naszego gimnazjum udali się na zorganizowaną specjalnie dla nich darmową wycieczkę do Radia Kraków. Była to nagroda dla tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w poprzednim półroczu.

Po dojechaniu do celu, uczestnicy rozpoczęli zwiedzanie drugiej w historii siedziby Radia Kraków. Na początku uczniowie musieli pokonać kręte korytarze, mając przy tym możliwość obserwowania  dziennikarzy w pracy. Pierwszym etapem zwiedzania było zobaczenie wnętrza pomieszczenia, w którym wszystko jest kontrolowane - w radiu bardzo istotny jest czas, żadna piosenka nie może być w połowie zakończona, a audycja czy wiadomości pominięte. Uczestnicy zostali poinformowani  o ciekawej opcji wprowadzonej w Radiu Kraków. Jest nią możliwość słuchania, ale też oglądania audycji w Internecie. Po zakończeniu tego etapu zwiedzania, pan Robert Konatowicz przejął pieczę nad uczniami.Następnie uczestnicy wycieczki obejrzeli studio koncertowe im. Romany Bobrowskiej. To pomieszczenie okazało się gościć wielu utalentowanych Polaków i być świadkiem interesujących historii. Po wysłuchaniu opowieści pana Roberta, uczniowie mogli zobaczyć małą galerię zdjęć słynnych ludzi, którzy odwiedzili Radio Kraków.

Radio Kraków okazało się ciekawym miejscem i dobrym celem wycieczki, a cała idea motywacją dla innych uczniów do nauki. Każdy przecież ma szansę zdobyć podobną nagrodę za rok!

Zuzanna Krauzowicz kl. II A

Wywiadówka 11.05.2017r.

WYWIADÓWKA

Informująca o postępach w nauce i zachowaniu

11.05.2017 r. (czwartek) godz. 1600 - 1830 -  spotkanie z wychowawcami w swoich salach. 

stress Serdecznie zapraszamy!shop

Finał Małopolskiego Konkursu Informatycznego 28.04.2017

Dnia 28.04.2017 r. w Krakowie w Zespole Szkół Elektrycznych odbył się WOJEWÓDZKI ETAP Małopolskiego Konkursu Tematycznego z INFORMATYKI "Od algorytmu do programu.


Uczeń klasy 1b Gimnazjum im. Świętej Rodziny

Krzysztof Ligarski zdobył Tytuł FINALISTY.clap

 

To bardzo duży SUKCES KRZYSZTOFA zwłaszcza że jest dopiero uczniem klasy pierwszej gimnazjum.

W konkursie mierzył się z kolegami o dwa lata starszymi od siebie. Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki ostatniego etapu. Dla nas i tak jest ZWYCIĘZCĄ! Krzysztof pisał test w sali numer 55 - to nie może być zła wróżba! 


Testy gimnazjalne 2017
Testy gimnazjalne, które w tym roku trwały od 19-21 kwietnia 2017r. dobiegły końca. Każdy z uczniów pracował na wyniki całe dwa lata. Nie ma mowy, aby sumienna praca nie dała dobrych efektów.
waitUczniowie są dobrej myśli i ze spokojem czekają na ocenę swych prac  przez komisje egzaminacyjne. pray Dobrze zdany test gimnazjalny jest przepustką do wymarzonej szkoły średniej. Każdy z uczniów o tym wie!


Zapraszamy do naszej szkoły

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie szkoły
W DZIALE >> REKRUTACJA <<

Strona 1 z 42 1 2 3 4 > >>