Nawigacja
  Strona Główna
 
  Kontakt

Rekrutacja 2017/18
  Szkoła Podstawowa
  Prezentacja - oferta SP
  Liceum Ogólnokształcące

Aktualności:
  Zastępstwa

Rok wolontariatu
  Nasze działania

Historia szkoły:
  Historia
  Z życia szkoły
  Siła 1% dla szkoły
  Osiągnięcia uczniów
  Galeria 2016/2017
  Galeria 2015/2016
  Galeria archiwum

Organy szkoły:
  Dyrekcja
  Grono Pedagogiczne
  Samorzad Uczniowski
  Zarząd Rady Rodziców
  Administracja i Obsługa

Organizacja szkoły:
  Plan lekcji
  Podręczniki
  Dzwonki
  Zajęcia dodatkowe
  Dni wolne od zajęć

Artykuły:
  Ognisko Patriotyczne
  "Z PIEŚNIĄ PRZEZ POKOLENIA"

Dokumentacja:
  Statut
  Program wychowawczy
  Program profilaktyki
  Wymagania edukacyjne
  Projekt Edukacyjny
  Zgoda na wycieczkę
  LOGO Szkoły

Dla uczniów:
  Pedagog szkolny
  Duszpasterstwo
  Pielęgniarka
  Biblioteka
  Stołówka szkolna

Twórczość uczniów
  II Koktajl ARTystyczny
  "Odyseusz"-komiks
  "Autorytet"-prezentacja
  "Bądź blisko ŚDM"
  Kopciuszek XXI wieku

Grafika komputerowa
  "Pierwsza FIRMA"
  STOP dopalaczom
  Strony www
  Konkurs ŚDM
  Animacje komputerowe

Filmy YouTube
  AVE na YouTube
  Dzień Dziecka w AVE
  AVE POWER 2016
  II Koktajl ARTystyczny
  Spektakl "DZIADY"
  Kopciuszek XXI wieku
  Chór Rodzinka.Ave
  Zajęcia z WF - Fitness
  Mikołajki 2016 w AVE

  Pilotaż Sukcesem...
 
  Oferta - Wynajem sal
 
  Stowarzyszenie Pro Ave

  Kino Śnieżka
  Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej

   Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Witamy

Witamy

,,Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie...''

                                                                                                                                        Jan Zamoyski
REKRUTACJA DO SZKOLY PODSTAWOWEJ TRWA NADAL - ZAPRASZAMYZakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  W piątek 23.06.2017 r. miało miejsce uroczyste  zakończenie  roku  szkolnego  2016/2017.  Rozpoczęliśmy je Mszą Świętą w kościele p.w. Świętej Teresy o godz. 930. Po jej zakończeniu nastąpiło przejście do szkoły pod opieką nauczycieli i rozdanie świadectw przez wychowawców w klasach.shop

Klasy III gimnazjum  udała się  po świadectwa  ukończenia  szkoły i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego do sali konferencyjnej. Tu uczniowie zostali pożegnani przez wychowawcę klasy panią Dorotę Siwor  in loveoraz pana dyrektora Jarosława Sulaka

real sad Wszystkim zakręciła się łza w oku. byeTrzy lata nauki minęły tak szybko.  Cała społeczność gimnazjum pożegnała uczniów, kolegów, przyjaciół. 

comfortSpotkamy się z pewnością na Dniach Absolwenta! Co WY na to? clapAVE trzyma wysoką formę - wyniki egzaminów gimnazjalnych 2016/2017


WYNIKI egzaminu gimnazjalnego 2016/2017 NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!

 

Tegoroczne wyniki egzaminów pokazały, że kolejny raz uczniowie Gimnazjum im. Świętej Rodziny w Rabce-Zdroju uzyskali bardzo wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego. Porównując wszystkie zestawienia punktowe i procentowe gminy, powiatu czy nawet województwa łatwo zauważyć, że w zakresie wszystkich części egzaminu uczniowie przewyższyli wyniki uzyskane przez swych rówieśników.W szkole uczniowie, nauczyciele we współpracy z rodzicami stwarzają dobrą atmosferę do rzetelnej nauki i pracy przez całe trzy lata. Dodatkowe zajęcia edukacyjne poszerzają zakres wiedzy i umiejętności uczniów. Wszyscy wspólnie stawiają sobie za cel, jak najlepsze przygotowanie wychowanków do startu w dorosłość. Uczniowie pragnąc dostać się do jak najlepszych szkół wiedzą, że powinni zdać egzamin na wysokim poziomie. Szkoła daje im tę szansę.

thumbs upGRATULUJEMY NASZYM TRZECIOKLASISTOM!clap

 Informacje o nas znajdziesz w regionalnych portalach. POZDRAWIAMY :-) >> www.goral.info.pl  secret

>> www.gorce24.pl  say cheese!

>> www.podhale24.pl wait

III Koktajl Artystyczny 2017

ZAPRASZAMY 21 czerwca 2017r. (środa) o godzinie 17:00 do Gimnazjum im. Świętej Rodziny ul. Jana Pawła II 48, w szkole odbędzie się III Koktajl ARTYSTYCZNY - prezentacja twórczości uczniów naszego gimnazjum.
in loveSerdecznie ZAPRASZAMY music

SUKCESY w Międzynarodowym Konkursie KANGUR 2017

Miło nam poinformować o kolejnych SUKCESACH naszych uczniów. Tym razem bardzo dobre wyniki z matematyki w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym KANGUR osiągnęli uczniowie klasy pierwszej.

clapKamil Ścisłwicz otrzymał DYPLOM za BARDZO DOBRE WYNIKI W KONKURSIE :-)

thumbs upKrzysztof Ligarski uzyskał WYRÓŻNIENIE :-)

 Kolegom GRATULUJEMY  i życzymy równie udanego roku 2017/2018

DZIEŃ DZIECKA 2017 - Gra Terenowa :-)

01.06.2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia zamiast lekcji odbywały się różne gry i zabawy. O godzinie 9:00 uczniowie spotkali się w klasach, gdzie wraz z wychowawcami rozpoczęli obchody tego wyczekanego dla wszystkich nas dnia. O 10:00 wszystkie klasy udały się do amfiteatru na występ Chóru Rabczańskiego music– tu również  występowali uczniowie naszej szkoły. Po  występie rozpoczęła się Gra Terenowalol Uczestnicy hilarious musieli wykazać się kreatywnością i zrealizować wszystkie zadania w miejscach wskazanych na mapie. Jak oczekiwaliśmy nasi uczniowie zaskoczyli nas swoją pomysłowością

Myślę, że wszyscy wspólnie przyznamy, że tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był wyjątkowo udany. 
Pięciodniowa wycieczka do Kołobrzegu

22 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły wybrali się na ociekającą relaksem i dobrą zabawą wycieczkę do Kołobrzegu. Spotkanie z morskimi falami i mokrym piaskiem stanowiło dla nas wręcz idealną formę odpoczynku po całym roku szkolnym, tym bardziej, że sama wycieczka trwała całe pięć dni! 


Pierwszy dzień wycieczki był przeznaczony na dojazd do Kołobrzegu, jednak podróż wcale nie była nudna! Jazda pendolino była przyjemnym doświadczeniem; niektórzy z nas czytali, inni rozmawiali między sobą, niektórzy natomiast zabrali gry logiczne, które były często wyzwaniem nawet dla opiekujących się nami nauczycieli! Sielankowy smak podróży dopełnił fakt, że mieliśmy możliwość napicia się kawy czy herbaty, którą dostaliśmy od obsługi. Już koło godziny 22 byliśmy w naszym ośrodku o nazwie "Wega", gdzie opiekunowie przydzielili nam domki. 

 

Drugi dzień rozpoczął się od pysznego śniadania (do dzisiaj pamiętam smak mleka z płatkami i pysznej kanapki z dżemem), po którym wyruszyliśmy do Muzeum Oręża Polskiego. Po zwiedzeniu muzeum, które kryło w sobie wiele ciekawych pamiątek historycznych i zrobieniu pamiątkowych zdjęć, nadszedł czas na spacer po plaży - ku naszej rozpaczy panie surowo zabroniły wchodzić do wody, ale mogliśmy zamoczyć nogi, co - mówię z doświadczenia! - było bardzo odprężające. Wsłuchując się w szum fal i obserwując mewy skierowaliśmy się na obiadokolację, a następnie do ośrodka. Wszyscy jednogłośnie postanowiliśmy, że chcemy wieczorem wybrać się ponownie na plażę, co też uczyniliśmy. Jedni odprężali się, siedząc na kocu i czytając książki, inni robili sobie zdjęcia, czy też gawędzili.
Główną atrakcją trzeciego dnia były dwa okręty, które mogliśmy zwiedzić w Skansenie Morskim. Niestety deszczowa pogoda i mocny wiatr nas zaskoczył, aczkolwiek nieustraszeni wyciągnęliśmy parasole i naciągnęliśmy kaptury - bo nic nie zepsuje nam naszej wycieczki! O! 


W czwartek czekał na nas ogrom atrakcji – zwiedziliśmy Muzeum 6D, latarnię morską, Muzeum Minerałów czy też Miasto Myszy. Mogliśmy także obejrzeć z bliska sprzęt wojskowy, który był prezentowany z okazji Dni Kołobrzegu. Pod koniec dnia natomiast zrobiliśmy grill! Troszkę wcześniej część z nas wybrała się do sklepu, aby kupić kiełbaski i - uwaga, uwaga - pianki! Wszyscy zajadali się w najlepsze, a później - z pełnymi brzuchami - poszliśmy spać. 


poniżej >> kliknij na czytaj więcej >>


Wiktoria Machnik, klasa II a
Strona 1 z 43 1 2 3 4 > >>