DZIEŃ EDUKACJI I ŚLUBOWANIE KLAS I

Dodano: 18.10.21;

14 października świętowaliśmy o 9:00 odbyła się Msza święta w kościele św.Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju, następnie klasy II-VIII udały się do Teatru Lalek Rabcio

Klasa I wróciła do szkoły na uroczystą akademię i ślubowanie Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich Nauczycieli i Pracowników drobne upominki bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego pięknego dnia

Popołudniami szkoła tętni życiem
  • wtorki wieczorami – chór,
  • środy - warsztaty teatralne,
  • (czwartki) schola i warsztaty szydełkowania, zajęcia plastyczne.
  • piątki - język angielski, warsztaty rodzinne wieczorem (od listopada)
ŁAŃCUCH DOBRA

Dodano: 8.10.21;

Kolejny już raz nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej ŁAŃCUCH DOBRA organizowanej na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową.
W ubiegłym roku zrobiliśmy łańcuch o łącznej długości 2 km ( 2000m), postarajmy się pobić w tym roku kolejny rekord. Akcja w naszej szkole trwa od 01.10 2021 do 25.11.2021 W finale czekają na nas ciekawe nagrody.

KONKURSY, KONKURSY

ŚWIĘTY UŚMIECHNIĘTY
SZERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY
- 28 października, czwartek odbędzie się konkurs na najładniejszy strój wybranego Świętego + rekwizyty oraz wiedza o Jego /Jej/ życiu.

WARSZTATY: ZDROWO, TANIO, EKSPRESOWO, A DO TEGO SMACZNIE!

Dodano: 8.10.21;

Po warsztatach psychodietetycznych, najstarsza klasa będzie miała w swoim asortymencie garść wskazówek i przepisów, przysparzających dobrego zdrowia i pogody ducha. No bo jak się nie cieszyć, gdy takie proste, szybkie i smaczne sałatki można wykonać w kilkanaście minut! Zwłaszcza, że użyte składniki pochodziły w większości z ogrodów naszych uczniów. Widoczny przy krojeniu zapał, zaangażowanie i duża dawka humoru muszą zaowocować dobrą kondycją naszych ósmoklasistów!
Dziękujemy Pani psycholog Oli Hołysz za przygotowanie warsztatów

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Dodano: 8.10.21;

Wzorem ubiegłych lat 1 października nasza szkoła świętowała Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Po udekorowanej plakatami szkole krążyły patrole egzaminacyjne. Każdy chętny mógł sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia. Odważnych nie brakowało zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Ci, który poprawnie odpowiedzieli na wszystkie z wylosowanych pytań otrzymywali odpowiedni Certyfikat. W przypadku pomyłki można było powtórzyć egzamin na kolejnej przerwie. Dla najmłodszych uczniów, który jeszcze nie potrafią mnożyć przygotowano kolorowanki, labirynty i puzzle, aby i oni mogli poczuć wyjątkowy charakter tego dnia. Podczas lekcji matematyki uczniowie wybranych klas rozwiązywali łamigłówki związane z mnożeniem i grali Kartami Grabowskiego. Ufamy, iż dzisiejsza akcja przyczyniła się do utrwalenia tabliczki mnożenia w każdej grupie wiekowej.
Dziękujemy Pani Karolinie za koordynowanie akcji

SPORTOWY WRZESIEŃ W NASZEJ SZKOLE

Dodano: 2.10.21;

Nasze ostatnie puchary w piłce nożnej. Ogromne gratulacje dla naszej reprezentacji
Dziękujemy p .Markowi za przygotowanie uczniów do Igrzysk.