Etapy REJONOWE MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu

REJONOWEGO MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU

dla uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej w roku szkolnym 2017/2018

Konkursy przedmiotowe:
Biologiczny
– Grzegorz Nawara
Geograficzny – Grzegorz Nawara
Język angielski – Magdalena Smętek
Matematyczny – Zuzanna Krauzowicz, Krzysztof Ligarski

Konkursy tematyczne:
Informatyczny
„Od algorytmu do programu” – Krzysztof Ligarski
Biblijny „Z Dobrą Nowiną przez życie” – Anna Zając

II stopień XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów  - Kamil Ścisłowicz

thumbs up Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów clap

WYRÓŻNIENIE w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Minutowa piosenka klasowa"
Klip jaki powstał w ramach zajęć muzycznych prowadzonych przez p. M. Biwo zdobył w Warszawie WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie w ramach Akcji LABIRYNT 2017
music GRATULUJEMY!music
I miejsce w IV TRANSGRANICZNYM KONKURSIE SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH
Miło na poinformować, że  uczennica klasy 3 gimnazjum Bernadetta Żegleń po raz kolejny zdobyła I miejsce w IV TRANSGRANICZNYM KONKURSIE SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH. Udzial w tym wyjątkowym Konkursie dla Bernadetty stał się już świąteczna tradycją.

clapSERDECZNIE GRATULUJEMY!

Świąteczno-Mikołajkowe spotkanie wolontariuszy ze swymi kolegami ze Szkoły Świętej Tereski
„Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.” Albert Camus

Od października uczniowie naszej szkoły w ramach wolontariatu wznowili odwiedziny w Szkole dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. św. Tereski. Każdy z ochotników podjął się, by co tydzień, w określonym dniu, przyjść do ośrodka i towarzyszyć konkretnemu wychowankowi w czasie przeznaczonym na rozrywkę, zabawę, pasję, np.: czytanie książki, rozmowa, słuchanie muzyki. Gdy pogoda jest stosowna i dana grupa decyduje się na pieszą wyprawę poza ośrodek lub zabawę na placu przy ośrodku także wolontariusze temu towarzyszą.
Czas Świąt Bożego Narodzenia zmotywował wolontariuszy do przygotowania montażu słowno-muzycznego o tematyce właśnie świąteczno–mikołajkowej. Zaprezentowali go tam w dniu 20. grudnia. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem, życzeniami z okazji zbliżających się Świąt oraz niespodzianką w postaci św. Mikołaja, który przybył na nasze spotkanie z pysznymi, własnoręcznie wykonanymi pierniczkami.

Zaangażowanie wolontariuszy w spotkania z wychowankami Szkoły św. Tereski w widoczny sposób owocuje obustronną radością oraz pozwala zasmakować czym jest prawdziwa przyjaźń.
s. A. M.

Upominki świąteczne - Wesołych Świąt życzą uczniowie :-)

Ręcznie wykonaliśmy "Upominki świąteczne" na zajęciach techniki - klasa VI sp i II gim. Nie jest sztuką zakupienie upominków pod choinkę! My zrobiliśmy je sami :-) Wesołych Świąt życzą uczniowie. in love

Ślemy Życzenia Świąteczne pamiętając również o absolwentach naszej szkoły i ich Rodzinach :-)