|
| Wydarzenia |
| Pon | Wt | Śr | Czw | Pi | So | Nie |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
| 7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
| 14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
| 21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
| 28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
|
| Wywiadówka |
Wywiadówka
15.11.2012 r. (czwartek)
godz. 16.00
(spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych)
Serdecznie zapraszamy! |
| Zawody z lekkiej atletyki |
Powiatowe zawody z lekkiej atletyki - gimnazjum
Dziewczęta:
- II miejsce - sztafeta 4 x 100m (M.Cieniawska, P.Karkula, P.Obłąk, P.Kudłacz);
- III miejsce - bieg 100m - zakfalifikowanie się do etapu wojewódzkiego - P.Obłąk;
- III miejsce - skok w dal - P.Kurańda;
- III miejsce - rzut oszczepem - Z.Gonek.
Gratulujemy! |
| Wyprawka I LO |
Informacja dla rodziców i uczniów klasy I LO
Uczniowie pochodzący z rodzin spełniających kryterium dochodowe, gdzie dochód netto na jedną osobę
w rodzinie nie przekracza 351 zł, mogą się ubiegać o dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych.
Rodzice sami dokonują zakupu podręczników szkolnych, a w szkole przedkładają wniosek
(dostępny od 27.08.2012 r. w sekretariacie) wraz z fakturą VAT (imienną)
za zakup podręczników i zaświadczeniem o dochodach do 06.09.2012 r.
|
| Urlop |
16.07. – 31.07.2012r.
sekretariat nieczynny
01.08.2012 r. sekretariat czynny
w godz. 9.00 – 12.00
02.08. – 15.08.2012 r.
sekretariat nieczynny
|
| Najlepsi w powiecie |
Najlepsi w powiecie
Gimnazjum im. Świętej Rodziny w Rabce – Zdroju najlepsze w powiecie nowotarskim.
Wynik z egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2011/2012 jest o 10,5 % lepszy jak średni wynik w Małopolsce.
  
Więcej informacji: tutaj. |
| Bałta - Podsumowanie |
W imieniu sióstr szarytek w Bałcie na Ukrainie składam serdeczne podziękowania i wyrazy uznania
dla Waszej hojności. 29 czerwca podczas mszy na zakończenie roku szkolnego złożyliście ofiarę
635,22 zł.
Wraz z datkami ofiarowanymi przez grupę teatralną x. Piotra w kwocie
321,20 zł.
oraz zyskami ze sprzedaży gazetki szkolnej wysokości
97,10 zł.
przekażemy siostrom łącznie
od społeczności naszej Szkoły:
1 053,52 zł.
Złotówki zostaną zamienione na euro i osobiście przekażę je siostrze Mariannie, która od 3 lipca będzie przez kilka dni w Krakowie. Dary rzeczowe będą stopniowo przekazywane świetlicy, gdyż nie damy rady przewieźć wszystkiego naraz. Pierwsza tura pojedzie w połowie lipca z s. Marianną, druga ze mną pod koniec lipca,
a kolejna z s. przeł. Dorotą Irską pod koniec sierpnia. Za waszą ofiarność i modlitwę (o którą nadal prosimy) SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.
Karolina Niżnik
|
| Zakończenie roku |
Zakończenie roku szkolnego 2011/2012
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 odbędzie się w piątek 29.06.2012 r. Rozpoczniemy je Mszą Świętą w kościele p.w. Świętej Teresy o godz. 10.15. Po jej zakończeniu nastąpi przejście do szkoły pod opieką nauczycieli i rozdanie świadectw przez wychowawców w klasach.
Klasy III gimnazjum udają się po świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego do kaplicy szkolnej. |
|