PIERWSZA SZKOLNA WYCIECZKA

WYCIECZKA NA TURBACZ.

05.09.2019 r po raz kolejny zdobyliśmy najwyższy szczyt Gorców- Turbacz. Dziękujemy pani Dominice Bolechowskiej, która podjęła się trudu organizacji i prowadzenia dzisiejszej wyprawy. Cudowna pogoda, piękny krajobraz i my.... Społeczność Szkolna. Był to wspaniały czas dla nas wszystkich... Czas mobilizacji i wspólnie podjętego wysiłku.. ale co najważniejsze czas integracji, szczególnie ważny dla naszych nowo przyjętych uczniów, których bardzo serdecznie witamy w naszym gronie 😘 Droga na szczyt była długa i smaczna, a to dzięki borówkom którym chyba nikt z nas nie mógł się oprzeć. Przy schronisku spotkaliśmy specjalny zespół ratownictwa górskiego, który przypomniał nam o zasadach jakich powinniśmy przestrzegać wybierając się w góry. Po zasłużonym odpoczynku udaliśmy się na Polanę Rusnakową do kaplicy Papieskiej w której KS. Kazimierz Dadej odprawił dla nas Mszę świętą. Dziękujemy wszystkim za udział.

JUŻ W SZKOLE

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2019/2010

2 września 2019 roku rozpoczęliśmy uroczyście Rok Szkolny 2019 /20. Wzięliśmy udział, we wspólnej z Szkołą Podstawową nr 2, Eucharystii a następnie, już w szkole, wysłuchaliśmy opowieści Pani Haliny Pędzimąż żołnierza AK, która mieszka po sąsiedzku.

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

Witajcie po wakacjach.

Nowy Rok Szkolny rozpoczynamy 2 września ( poniedziałek)
  • 8:00 zbiórka przed kościołem św. Marii Magdaleny przy wychowawcach;
  • 8:15 Msza święta w kosciele św. Marii Magdaleny w Rabce - Zdroju;
  • 9:30 Uroczyste rozpoczęcie roku w Szkole, ul. Brzozowa 2 ( sala 9).

WYCHOWAWCY:
Klasa 1 - p. Katarzyna Żaczek
Klasa 2 - p. Aleksandra Szeliga
Klasa 4 - p. Karolina Sulak
Klasa 6 - p. Ewa Dziechciowska
Klasa 7 - p. Justyna Wójciak
Klasa 8 - p. Marek Hodana

NAGRODY DLA UCZNIÓW

13 Absolwentów i Uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu otrzymało nagrody za zdobycie wysokich miejsc w konkursach i zawodach sportowych na XI sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju. GRATULUJEMY!

WAŻNA WIADOMOŚĆ

Sekretariat KSP im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce - Zdroju,
    podczas wakacji, czynny w dniach:
  • do 5 lipca 2019,
  • 16-19 lipca 2019,
  • 29 lipca - 2 sierpnia 2019,
  • 19 - 30 sierpnia 2019
w godzinach 8:30 - 14:00

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Wczoraj był wzruszający dzień .Zakończyliśmy nasz pierwszy rok szkolny 2018/2019. Najpierw byliśmy na Mszy świętej podziękować Panu Bogu za wszelkie dobro otrzymane ,klasa siódma i pierwsza przygotowały krótkie przedstawienie na pożegnanie klas gimnazjalnych i ósmej .W bardzo humorystyczny sposób docenili wybitne postacie wśród naszych Uczniów kończących Szkołę , wręczając statuetki Oskarowe np. dla najlepszego dijeja, sportowca, tancerza, aktora, makijaż i inne . 46 Uczniów otrzymało świadectwo ukończenia Gimnazjum , 11 Uczniów otrzymało świadectwo ukończenia Katolickiej Szkoły Podstawowej Nnasi pierwsi Absolwenci

44 Uczniów otrzymało świadectwo promocyjne do następnej klasy .

GRATULUJEMY

.
Były nagrody za świadectwa z wyróżnieniem (aż 38 Uczniów), listy gratulacyjne dla Rodziców, nagrody dla Uczniów za udział w licznych konkursach i zawodach sportowych, za podarowanie książek do szkolnej Biblioteki, za wyjątkowo duże zaangażowanie na rzecz szkoły, za służbę w Szkolnym Kole Wolontariatu .Były podziękowania dla Nauczycieli i Pracowników Szkoły oraz prawie 50 podziękowań dla Rodziców za okazane wsparcie dla szkoły .

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PIĘKNY ROK SZKOLNY

Zwyciężył Marek Siwor

W dniu 17.06.2019 r. odbył się finał XV edycji konkursu wiedzy o międzynarodowym prawie humanitarnym konfliktów zbrojnych im. prof. Andrzeja Pankowicza. W ramach II etapu uczestnicy wzięli udział w warsztatach "W okupowanym Krakowie" zorganizowanych przez Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila". Następnie w siedzibie Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża przeprowadzony został finał konkursu.
    Naszą szkołę reprezentowali:
  • Michał Żurek
  • Marek Siwor
  • Rafał Czyszczoń
Na tym etapie rywalizacji uczestnicy odpowiadali na pytanie ekspertów. Uczniowie sami zgłaszali się do zadawanych pytań. Dlatego, o zwycięstwie decydowała szybkość oraz poprawność jak największej liczby odpowiedzi. Zwyciężył uczeń naszej szkoły: Marek Siwor. Gratulacje. 👍👍👍👍 Dziekujemy Panu Michałowi Bala za przygotowanie Uczniów do konkursu 👏👏👏👏👏💐